İLKELERİMİZ

- Yönetici ve çalışanları bir bütün olarak görmek, başarılı iş birlikteliklerinde ve sosyal angajmanlarda kendini göstermektedir.

- Çalışanlarımızın hedef odaklı ve birlikte çalışması, şirketimizin en değerli sermayesidir.

- Nitelik, motivasyon ve şirket başarısı arasındaki ilişkinin bilincindeyiz; bir başka ifadeyle, çalışanlarımızı meslek edinme ve mesleklerini geliştirmek noktasında teşvik ediyor ve çalışanlarımızı başarımızın bir parçası olarak kabul ediyoruz.

- Müşterilerimizin isteklerine karşılık vermeli, onların sorunlarına çözümler bulmalıyız.

- Ürünlerimiz, başta kalite, teknik tasarım, çeşitlilik ve temin edilebilirlik olmak üzere, müşteriler için belirgin avantajlar ve faydalar sunmalıdır.

- Fikirlerimiz ve yaratıcılığımız, yaptığımız atılımları güvence altına almaktadır; bir başka ifadeyle, aralıksız olarak yeni düşünce ve fikirler bulmak ve bunların sonuçlarını profesyonel şekilde hayata geçirilmesi konusunda çaba göstermeliyiz.

- Hedefimiz, tedarikçilerimiz ile iş ortaklığı temelinde, uzun vadeli bir iş ilişkisi kurmaktır. Bunun ön koşulu; kalite, teslimat hizmeti, fiyat ve optimum sorun çözme konularındaki rekabettir.

- Tüm gücümüzü, ürünlerimizi kusursuz ve ekonomik üretmek, profesyonel satışını gerçekleştirmek ve güvenilir şekilde teslim etmek için kullanıyoruz.

- Çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarımızın farkındayız.
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu
Yeşilbağlar, Yeşilbağlar Mahallesi, E-5 Yanyol, Azim Sk. No:6/2, 34893 Pendik/İSTANBUL
info@koyuncuoglu.com.tr 
444 3 462

Information

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe eaque ullam nihil voluptatem, est eveniet neque quis, sequi officia sint non sunt. Incidunt rem harum excepturi? Magnam. Lorem

ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe