ENTEGRE AĞAÇ SANAYİİ

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, orman ürünleri alanındaki tecrübesi ve pazarlama ağındaki gücünün desteği ile bugüne kadar yurt dışından ithal ettiği birçok üründen biri olan OSB’yi, Türkiye piyasasına ilk sunan ve bilinirliğini sağlayan firmalardan bir tanesidir. Türkiye’nin tüm bölgelerine toptan ve perakende olarak satış gerçekleştirmektedir.

Sürdürülebilir gelişim ve istikrarlı bir büyüme hedefi doğrultusunda Kadant, Dıeffenbacher, Steinman ve konularında yetkin Türk ve yabancı firmalar ile çözüm ortaklığı yapılmaktadır.

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu olarak ağaç ürünleri ve üretimi konusundaki uzmanlığımızı arge çalışmaları ile birleştirerek araştırmalarımıza devam etmekte olup, kapasite artırımı ve yeni yatırımlar konusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Setboard OSB,Setply PLYWOOD, Settimber Lumber, Setpallet  Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu bünyesinde üretim yaparak, ülkemizde birçok insana iş olanağı sağlayacağı gibi Türkiye'deki birçok sektöre de ekonomik anlamada katkıda bulunmaktadır. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı pazarlarına satış hedefi besleyen firmamız, Kanada, Avrupa ve yerli makina teçhizatları ile Avrupa standartlarında üretim sağlamaktadır.

Setboard
Setboard
Setboard
Setboard
Image
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerlerini sıralayacak olursak; Güvenilirlik, Şeffaflık, Vefalı Olmak, Topluma ve Çevreye Duyarlılık, İnsan Odaklı Olmak ve Bilgiye Öncelik vermektir.
Tüm yatırımlarında bu ilkeler doğrultusunda hizmet veren Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini sağlamak ve firma sadakati yaratmayı hedeflemektedir.

Bizi Takip Edin

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu
Yeşilbağlar, Yeşilbağlar Mahallesi, E-5 Yanyol, Azim Sk. No:6/2, 34893 Pendik/İSTANBUL
info@koyuncuoglu.com.tr 
444 3 462

Information

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe eaque ullam nihil voluptatem, est eveniet neque quis, sequi officia sint non sunt. Incidunt rem harum excepturi? Magnam. Lorem

ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe