WELCOME BABY

Welcome Baby Hakkında

Welcome Baby anne bebek ve çocuklar için yenilikçi markalar ve ürünler sunan bir e-ticaret sitesi ve fiziki şekilde ulaşabileceğiniz mağazaları bulunan bir markadır. Welcome Baby’de bulunan binlerce marka ve ürün sayesinde anneler bebekler ve çocuklar ilgi duyduğu ürünleri kolaylıkla bulabilirler.

Annelerin keyifli hamilelik geçirmesini, doğum sonrası sürecin kolaylaşmasını, bebek ve çocukların eğlenerek ve öğrenerek büyümesini sağlama amacı ile ürünler sunan Welcome Baby’nin hedeflerinin başında müşteri memnuniyet ve çocuk mutluluğu gelmektedir. Ebeveynlerin çocukları için her zaman doğru ürünü aradığının farkında olan Welcome Baby bu kritere bağlı olarak ürünler sunar ve markalarını sürekli günceller.

Doğum öncesi ve sonrası süreç için Anne&Bebek ürünlerinden, yenidoğandan çocukluk dönemine kadar çocuklarınızın aynı zamanda hamilelik dönemi tüm giyim ihtiyaçları için Giyim kategorisinden, bebek ve çocuklarınız önemli olan eğitim parçaları için Kitap kategorisinden ve en önemlisi minik çocuklarınızın eğlenerek öğrenmesine katkı sağlayan Oyuncak kategorilerinden yararlanabilirsiniz. Onlarca kategori, yüzlerce marka ve binlerce ürün içeriğinden ihtiyacınıza uygun ürünü bulabileceğine eminiz.

Welcome Baby Kariyer

Welcome Baby, 2014 yılından beri Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun üyesidir. 70 yıldır toptan ve perakende sektöründe olan Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, bu alandaki tecrübesini, Welcome Baby markası ile Anne & Bebek sektörüne aktarmıştır. Welcome Baby 2014 yılının Mayıs ayında kurulmuştur.

Kısa zamanda fiziki mağazaları, E-Ticaret sitesi ve pazaryeri mağazaları ile Anne & Bebek ürünleri sektörüne adım atmıştır.  Sürekli gelişmekte olan Welcome Baby, ilk fiziki mağazasını Mart 2015 tarihinde açmıştır ve şu anda 5 adet mağazası bulunmaktadır. Mağazalar kısmından Welcome Baby mağazaları ve konumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Neden Welcome Baby?

Anne bebek ve çocuklar için ürünler sunan Welcome Baby’nin birçok ayrıcalığı bulunmaktadır. Bu ayrıcalıklar sayesinde Welcome Baby’yi tercih edecek birçok ebeveyn vardır. Welcome Baby’nin her hafta güncellenen kampanyaları sayesinde tercih ettiğiniz ürünleri en iyi fiyata satın alabilirsiniz. Welcome Baby web sitesine üye olarak yeni üyeler için hazırlanan indirim kodlarından ve indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Welcome Baby canlı destek, Whatsapp hattı ve müşteri hizmetleri ile dilediğiniz her sorunda ve soruda destek alabilirsiniz.

Welcome Baby web sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde taksit avantajlarından yararlanarak alışverişinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Web sitemize yeni üye olarak indirim kazanma fırsatını da yakalayabilirsiniz. Sitemize üye olarak satın aldığınız ürünlerin kargo süreçlerini kontrol etmede kolaylık yaşarken indirim ve fırsatlardan da ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Yüzlerce kategori ve marka, binlerce ürün çeşidi sayesinde her ihtiyaca uygun ürünler sunan Welcome Baby her bütçeye de uyum sağlamaktadır. Her bebeğin ihtiyacı farklı olduğu için kullanılan ürün çeşidi de değişiklik göstermektedir. Bu nedenle ne kadar çok ürün çeşidi varsa ihtiyaçları gidermek de o kadar kolay olacaktır. Bu durumun farkında olan Welcome Baby sayesinde her ebeveyn bebek ve çocukları için ihtiyaçlarını pratik bir şekilde tamamlayabilirler. Welcome Baby Kayıt Ol sayfası ile Welcome Baby web sitemize kayıt olabilir ve avantajlı alışverişe başlayabilirsiniz.
 

Image

Welcome Baby Distribütörlükleri

Her zaman en iyi hizmeti sunmak için kendini geliştiren Welcome Baby Distribütör olduğu markalar ile de dikkat çekmektedir. Özenle seçilen markalar ebeveynlere en iyi şekilde hizmet eder ve tamamen ihtiyaç karşılama hedeflidir.

Bblüv: Anne bebek ve çocuk kategorisinde şu an yaklaşık 70 ürün sunan ama gün geçtikçe ürünlerini yenileyen bblüv markası bakım ürünleri, deniz ürünleri, beslenme ürünleri ile öne çıkmaktadır. Welcome Baby’nin Distribütör olduğu ilk markalardandır. Reklam çalışmaları, tanıtımlar ve yenilenen ürünler ile bblüv markasında her kategoriden ürün bulabilirsiniz.

Nuuroo: Beslenme gereçleri kategorisine ürünler sunan Nuuroo markasını inceleyerek bebek, çocuk ve kendiniz için özenle tasarlanmış termos ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ürünlerin dikkat çekici tasarımları ve konforlu özellikleri incelemeye değerdir.

Renolux: Renolux markası bebek ve çocukların güvenli seyahat etmesi için özenle ve dikkatle üretilmiş oto koltukları sunmaktadır. Güvenlik sertifikaları ve güvenlik testleri ve ödülleri ile öne çıkan oto koltuklarını mutlaka incelemenizi öneririz.

Micro: Her yaştan çocuğun keyifle vakit geçirmesini hedefleyen scooter ürünleri özellikleri ile dikkat çekmektedir. Çocuklar için eğitici bir oyuncak seçeneği olan scooter ürünleri aynı zamanda fonksiyonel özellikleri ile ebeveynleri de memnun etmektedir. 

Waboba: Moon Ball ve Wingman disklerini yaratan Waboba markası çocuklara, yetişkinlere, genç ruh hali ile eğlenmeyi sevenlere hareket dolu günler sunmaktadır. Enerjik çocukların ve bireylerin sıkılmadan vakit geçireceği bu özel tasarım toplar elinizden düşmeyecektir. 

Welcome Baby Sosyal Medya Hesapları

Welcome Baby Instagram, Twitter, Facebook sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneririz.

Ürün tanıtım videoları, kurulum videoları için YouTube hesabındaki videolar işinize çok yarayacaktır. Pinterest, Tiktok, Linkedln, Spotify hesapları aktif olarak hizmet vermektedir.

Setboard
Image
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerlerini sıralayacak olursak; Güvenilirlik, Şeffaflık, Vefalı Olmak, Topluma ve Çevreye Duyarlılık, İnsan Odaklı Olmak ve Bilgiye Öncelik vermektir.
Tüm yatırımlarında bu ilkeler doğrultusunda hizmet veren Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini sağlamak ve firma sadakati yaratmayı hedeflemektedir.

Bizi Takip Edin

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu
Yeşilbağlar, Yeşilbağlar Mahallesi, E-5 Yanyol, Azim Sk. No:6/2, 34893 Pendik/İSTANBUL
info@koyuncuoglu.com.tr 
444 3 462

Information

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe eaque ullam nihil voluptatem, est eveniet neque quis, sequi officia sint non sunt. Incidunt rem harum excepturi? Magnam. Lorem

ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe