BNT SİGORTA 

BNT SİGORTA HAKKINDA

2011 yılından günümüze İstanbul’da hizmet veren sigorta acentemiz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz hizmet sunabilmek için tüm birikimlerini ortaya koymuştur. Deneyimli ve bilgili dinamik kadrosu ile müşterilerinin beklentilerini en iyi biçimde karşılamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sorunlara zamanında, doğru ve etkin çözümler getirecek çalışmayı sağlamaktır. Olası sorunlarla karşılaşmadan size en etkin korunma aracını önerecek ve baştan sona yanınızda olacak bir hizmet anlayışını benimseyen firmamız sizlerle çalışmaktan gurur duymaktadır. BNT Sigorta Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu üyesidir.

Setboard
Image
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerlerini sıralayacak olursak; Güvenilirlik, Şeffaflık, Vefalı Olmak, Topluma ve Çevreye Duyarlılık, İnsan Odaklı Olmak ve Bilgiye Öncelik vermektir.
Tüm yatırımlarında bu ilkeler doğrultusunda hizmet veren Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini sağlamak ve firma sadakati yaratmayı hedeflemektedir.

Bizi Takip Edin

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu
Yeşilbağlar, Yeşilbağlar Mahallesi, E-5 Yanyol, Azim Sk. No:6/2, 34893 Pendik/İSTANBUL
info@koyuncuoglu.com.tr 
444 3 462

Information

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe eaque ullam nihil voluptatem, est eveniet neque quis, sequi officia sint non sunt. Incidunt rem harum excepturi? Magnam. Lorem

ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe