KOYUNCUOĞLU İNŞAAT

1947 yılından bu yana, başta ağaç ve ahşap olmak üzere bir çok alanda faaliyet gösteren Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, 2009 yılı itibariyle de inşaat sektöründeki yerini almıştır.

Faaliyete başladığı günden beri tamamladığı başarılı projelerle bu yerini her geçen gün sağlamlaştıran Koyuncuoğlu İnşaat Grubu, toplumsal sorumluluklarının bilinciyle güvenli ve modern yaşam alanları inşa etmeyi kendisine ilke edinerek Türkiye’deki yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Kurumsal kalite yönetimi anlayışıyla gerçekleştirdiği tüm projelerinde malzeme, tasarım, işçilik ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutarak bu amacı doğrultusunda ilkeli çalışmalarını sürdürmektedir.

İnşaat malzemeleri satışı ve pazarlaması konusundaki tecrübesini inşaat projelerinde de en verimli şekilde kullanarak deprem yönetmeliğine, ülke mimarisine, ilgili standartlara ve teknik şartnamelere uygun güvenli yaşam alanları yaratmaya devam etmektedir.

Setboard
Image
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerlerini sıralayacak olursak; Güvenilirlik, Şeffaflık, Vefalı Olmak, Topluma ve Çevreye Duyarlılık, İnsan Odaklı Olmak ve Bilgiye Öncelik vermektir.
Tüm yatırımlarında bu ilkeler doğrultusunda hizmet veren Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini sağlamak ve firma sadakati yaratmayı hedeflemektedir.

Bizi Takip Edin

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu
Yeşilbağlar, Yeşilbağlar Mahallesi, E-5 Yanyol, Azim Sk. No:6/2, 34893 Pendik/İSTANBUL
info@koyuncuoglu.com.tr 
444 3 462

Information

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe eaque ullam nihil voluptatem, est eveniet neque quis, sequi officia sint non sunt. Incidunt rem harum excepturi? Magnam. Lorem

ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe