KOYUNCUOĞLU YAPI MARKET

Küresel gelişmelere paralel çizgide gelişim gösteren perakende sektörü; bugün işlem hacmi, büyüklüğü, yarattığı katma değer ve yeni istihdam alanı yaratma gücü ile lokomotif sektörlerden birisidir. 

 Bu bakış açısı ile perakende sektörünün gelişmiş ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de gelenekselden organize yapıya doğru yol alan hızlı bir değişim ve dönüşüm sürecine girmiş olması son derece önemlidir. Türkiye perakende sektöründe son çeyrek asırda yerini alan perakendeci marketler; çok önemli bir yer edinmeye ve adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır.

Koyuncuoğlu Yapı Market Hakkında ? 

Ülkemizde yapı market sektörü için ciddi bir potansiyel görülmesi ve yapı market müşterilerinin sayısının her geçen gün artmasından dolayı Koyuncuoğlu Yapı Market Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun bir kuruluşu olarak bu trendi yakından takip ederek 2011 yılından itibaren perakende sektörüne Bodrum’da başlamıştır. Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden olan Bodrum ve çevresinde yıllardır var olan ahşap tecrübesini yapı market kültürüyle bütünleştirerek, 2005’ten bu yana, Koyuncuoğlu Yapı Market olarak ithal ve yerli kereste, Sunta, MDF, OSB, Plywood, demir hadde ve profil vb. inşaat malzemelerinin yanında toptan ve perakende satışını sağlayan ve 2011 yılına kadar Yapı Malzemeleri toptancısı olarak faaliyet gösteren Koyuncuoğlu Yapı Market hem alt bayiilere hem de büyük inşaat projelerine hizmet vererek Bodrum’da gerçek bir marka olmuştur.

 

Koyuncuoğlu Yapı Market 2011 yılından itibaren perakende yapı sektöründeki hem ulusal hemde uluslararası değişiklikleri izleyerek yeni konseptini oluşturmuş Koyuncuoğlu Yapı Market adını alarak seramik, vitrifiye, tesisat, boya, hırdavat, elektrik, aydınlatma ev gereçleri, iç dekorasyon ve bahçe ürünlerinin yanında kum çimento, tuğla, gaz beton vb kaba inşaat ürünlerinin bulunduğu yaklaşık 35.000 çeşit ürünü ile hizmetine Bodrum’da devam etmektedir.

 Vizyonumuz

Koyuncuoğlu Yapı Market olarak her geçen gün gelişen ve büyüyen perakende sektörünün en önemli değerlerinden biri haline gelerek müşteri odaklı hizmet, ürün ve fiyat avantajları sunmayı hedeflemekteyiz.

Bu ilke doğrultusunda binlerce ev dekorasyonu, elektrikli ev gereçleri, banyo ürünleri, mutfak ürünleri, aydınlatma, boya ve inşaat, yapı market, bahçe ürünlerinin yanı sıra size özel olarak tasarladığımız veya sizin talep ettiğiniz ölçülerde ahşap ürün seçeneklerimizle evinizi, bahçenizi ve iş yerinizi güzelleştirmek için çalışıyoruz.

Yetkili Satıcı Olduğumuz Markalar

Kurumsallığa önem veriyor ve kendimizi her geçen gün gün geliştirerek müşterilerimize alışverişlerinde en iyi deneyimi sunmaya çalışıyoruz. Sektörün önce gelen firmaları ile yetkili satıcı anlaşması yapıyoruz. Baymak, Bosch , Einhell, İvigo, Nobo, Dewalt gibi sektöründe en iyiler ile çalışıp sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

 

Setboard
Image
Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu’nun temel değerlerini sıralayacak olursak; Güvenilirlik, Şeffaflık, Vefalı Olmak, Topluma ve Çevreye Duyarlılık, İnsan Odaklı Olmak ve Bilgiye Öncelik vermektir.
Tüm yatırımlarında bu ilkeler doğrultusunda hizmet veren Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini sağlamak ve firma sadakati yaratmayı hedeflemektedir.

Bizi Takip Edin

Koyuncuoğlu Şirketler Topluluğu
Yeşilbağlar, Yeşilbağlar Mahallesi, E-5 Yanyol, Azim Sk. No:6/2, 34893 Pendik/İSTANBUL
info@koyuncuoglu.com.tr 
444 3 462

Information

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe eaque ullam nihil voluptatem, est eveniet neque quis, sequi officia sint non sunt. Incidunt rem harum excepturi? Magnam. Lorem

ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Iste, assumenda officiis saepe